wtorek, 21 sierpnia 2012

Echo Flower Shawl numer 2

Witajcie:) Będzie krociutko,wpadam tylko aby przywitać się z Wami ,podziękować za wszystkie wizyty i komentarze no i pokazać udzierg o którym wspominałam w poprzednim poście.
Tak to kolejna Echo Flower Shawl ,polubiłam ten wzór,choć dzierganie tej szło mi opornie i miałam problemy z nupkami.No ale podołałam i oto ona
No i jak ,podoba się Wam?-bo mi bardzo:)))
Włóczka to Drops Lace ,kolor-jasny wielbłąd ale dla mnie to latte,takie prawdziwe latte za którym przepadam.Elusiek -tak,tak to pojedyncza nitka a druty nr 3,5mm
Obecnie na drutach nie mam nic,żyję w ciagłym biegu,codziennie wyjazd.Do tego dopadły mnie problemy z kręgosłupem,nie mogę siedzieć,nie mogę leżeć,nie mogę chodzić......cierpię ogromnie.
Odebrałam wyniki KT i MR głowy,najważniejsze że nie uwidoczniono kolejnych tętniaków a jutro kolejna wizyta u neurologa. Wybaczcie że nie ma mnie na Waszych blogach ale napisanie tego posta sprawia mi ogromny ból,wstaję chodzę,znów siadam do kompa i tak już kilka razy w ciągu kilkunastu minut.
Pozdrawiam gorąco Anita

niedziela, 5 sierpnia 2012

Nic nowego

....czyli kolejna chusta,kolejna Haruni by Emily Ross.Lubię ten wzór i zapewne nie jest to ostatnia chusta wydziergana przeze mnie tym wzorem.

Włóczka Drops Lace druty 3,5mm.
Chusta wydziergana już jakiś czas temu,teraz już tydzień męczę kolejną Echo Flower  też z Drops Lace.....dlaczego męczę-bo jeszcze nigdy tak długo nie robiłam chusty.Brakuje mi jakiejś weny,chęci...włóczka klei mi się do rąk,chyba muszę poczekać aż zrobi się chłodniej.Upały najwidoczniej nie sprzyjają dzierganiu.
Pozdrawiam gorąco,dziękuję za każde odwiedziny i komentarze.Anita