niedziela, 24 stycznia 2016

Zapraszam

Postanowiłam zorganizować rozdawajkę,dostaję tyle ciepłych komentarzy że już czas coś podarować:))) .Okazja-tak bez okazji,powiedzmy na przywołanie wiosny:) Do przygarnięcia chusta wydziergana przeze mnie z Drops Lace w pięknym czerwono - malinowym kolorze.
Zasady takie jak wszędzie,komentarz pod postem,osoby posiadające bloga proszę o zamieszczenie podlinkowanego banerka na swoim blogu a osoby nie posiadające bloga proszę o adres e-mailowy w komentarzu .Zapisy do 20.03,losowanie 21.03.2016 Pozdrawiam serdecznie Anita.

środa, 20 stycznia 2016

Coś na zimę

Witam po przerwie. To mój pierwszy post w Nowym Roku,który jak dla mnie nie rozpoczął się zbyt przyjemnie.Po Świętach dopadło mnie zapalenie płuc,do dzisiaj jeszcze dochodzę do siebie.Plany sylwestrowe wzięły w łeb choć bal był opłacony a kiecka wisiała na wieszaku....postanowiłam że nie będzie żadnych podsumowań ani żadnych nowych wyzwań.Ubiegłorocznemu "52 projekty w roku 2015" niestety nie podołałam. Mówi się trudno.... Dzisiaj chciałabym pokazać mój komplet zimowy,czyli czapkę i komin. Powstał jeszcze w ubiegłam roku.Nic specjalnego,prosta czapka z kilkoma warkoczykami i komin.
Włóczka Malabrigo Worsted -2,5 motka,nazwy koloru niestety nie pamiętam,kupiłam ją u Oli w Niebieskim Szopie Druty-4mm Mam do pokazania jeszcze kilka prac,mam nadzieję że nastąpi to w miarę szybko :)))) Pozdrawiam serdecznie Anita